Web Trafiğini Arttırmanın 4 Altın Kuralı

No Comments

1 – )Site içeriğinizin başlıklarını çok iyi geliştirin. Başlıklar okuyucuların gördüğü ilk şey. Okuyucuyu sitede tutmak ve ilgi çekmek için başlığın önemi çok büyük. Bir sosyal ağ üzerinde paylaşılan iyi bir başlık görüşlerinizi artırabilir.
İçeriği zengin makaleler yazın. Kaliteli makaleler arama sonuçlarında daha iyi sırada yer alacak. Bu web sitesinde trafik artırmak için en etkili yoldur; insanlara aradıkları bilgiyi etkili bir dil ile sunun.
Yararlı ve kullanışlı içerik oluşturun. Misafirlere ulaştırmak istediğin sonucu iyi belirlemelisiniz; sorunu çözmek, eğlenmek, kaliteli haberleri öğrenmek, ya da sadece iyi bir kahkaha olması gerekir.

site trafiğini arttırmak

2 – )Kopya içeriklerden kaçının. Arama motorlarının hiç sevmediği konudur kopya içerik. Kendi yaratıcılığınızı ortaya koyun.
Asla başka bir web sitesinden kopyala yapıştır yapmayın – Google, Yahoo, MSN ve diğer arama motorları günümüzde orijinal olmayan içerikleri algılıyor. Sıralamadaki yerinizi düşürüyor yada tamamen sıralamadan kaldırıyor.

3 – )Bir adres edinin. Konuyla alakalı, ziyaretçilerinizin dikkatini çekebilecek kaliteli bir adres olsun. Arama kriterlerini de göz ardı etmeyin.

4 – )Paylaşılabilir içerik oluşturun. Sosyal medya dünyasında, paylaşılabilir içerik kraldır. Okuyucularınız sizin için içeriğinizi paylaşır, böylece içerik kolayca yayılır. Bu, iyi bir başlık, ilginç bir resim, ve büyüleyici bir içeriğin bileşimidir.  Facebook, Twitter ve diğer ağlar üzerinden paylaşabilirsiniz.
İçeriğinizi sosyal ağlarda paylaşmak inanılmaz derecede popülerdir.  Bunlar hızla okuyucunun dikkatini çekmek için harika bir yoldur.

 

web site trafiği

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Hakkımızda

İşimiz bir WEB sitesi yapmaktan çok müşterilerimizin pazarlamasında etkinliği arttırmak. Bu yüzden biz işimizi “Pazarlamada Sıçrama Yaratmak”olarak tanımlıyoruz.

Ücretsiz teklif isteyin

Bir WEB sitesi yaptırmak , yada sitenizi yenilemek gibi bir niyetiniz varsa önce amacınızı tanımlayın. Böylece yaptıracağınız sitenin bir amacı olur , site bir işe yarar.

Diğer Yazılar