Web Design Services

Web Tasarım Hizmetleri

İyi Bir Web Sitesi Reklamlarınızın Satışa Dönüşmesini Sağlar. 

Güzellik Önemli , Ama İç Güzellik Daha Önemli.

Sitenizin görselinin güzel olması ziyaretçilerin satışa dönüşmesine yetmez. Sitenin teknik alt yapısı ( Google ile uyumu ) , fonksiyonel olması , ziyaretçileri satışa ve sizle iletişime yönlendirmesi , ve kolay kullanılması çok önemli. 

Biz aldığımız her pazarlama projesinde işe önce siteyi gözden geçirerek başlıyoruz. Böylece reklama harcanan her kuruş , potansiyel müşteriye dönüşüyor. 

Görsel Tasarım

Google İle Uyum

Mobil destekli tasarımı

Fonksiyonel kullanım

Bir WEB sitesi yaptırmak , yada sitenizi yenilemek gibi bir niyetiniz varsa önce amacınızı tanımlayın. Böylece yaptıracağınız sitenin bir amacı olur , site bir işe yarar. Web stratejisi , bir şirketin internetten nasıl faydalanacağını belirlemesidir. Strateji olmadan başarı olmaz. Biz, tek sayfalık bir site de yapsak , stratejiyi önemseriz. Çünkü yaptığımız her iş “yaşasın” , “işe yarasın” isteriz.

WEB sitesini sürekli güncelleyin. Sitenize entegre bir blog alt yapınız olsun. İnsanlar paylaşımlarınıza dahil olabilsinler. Haberleri, katılımcı görüşlerini , eğitim bilgilerini sitenize girin. Aylık bültenleri siteniz üzerinden otomatik hazırlaya bildiğiniz bir teknolojiyi kullanın. Böylece bültenleri kolayca hazırlayıp gönderebilir , iletişimi sürekli kılabilirsiniz. Akılda kalmak satışınızı arttırır.

Hemen Başlayın. Markanızı İnternet'e birlikte taşıyalım. ! 

İyi bir web sitesi reklamlarınızın etkisini arttırır. Pazarlama yapmaya başlamadan önce web sitenizi birlikte gözden geçirelim. 

Hemen Başvurun

Biz sizi arayalım

Web Referanslarımızdan Bazıları