Social Media Marketing Services

Sosyal Medya Reklamları

Etkili bir sosyal strateji sizin şirketinizin takipçileri ile aranızdaki sosyal varlığını korumaya ve müşteri odaklı büyümeye yardımcı olabilir.

Etkili bir sosyal medya reklam stratejisi,  sosyal medya üzerinden potansiyel müşterilere ulaşmanıza, sosyal medyadaki sayfalarınızın takipçi ve etkileşim oranlarını arttırmaya ve buradan gelecek iş potansiyelinizi  geliştirmenize olanak sağlar. 

Biz marka ve hedef kitleniz için özel Sosyal Medya Pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Amacımız yeni müşteriler çekmek, karlılığı artırmak ve marka bilinirliğini devam ettirmektir. İsteğiniz doğrultusunda video tanıtım hizmetlerinide alırsınız.

Sosyal Medya Hizmetleri size marka, ürün veya hizmetlerin bir farkındalık artış bilgilerini paylaşma imkanı verir. Sosyal Medya Reklamcılık sonuçlarının detaylı raporlama hizmetini sunar. Sosyal Medya Pazarlamasında en popüler olmayı, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn kullanıcıları tarafından oluşturulan içerikler belirler.

Facebook Reklamları

Facebook reklamları marka bilinirliğini yükseltmek , müşteri bağlılığını sağlamak , web site trafiğinizi artırmak ve yeni potansiyel müşteriler kazanmak için kullanabileceğiniz etkili bir reklam tipidir.

Instagram Reklamları

Instagram bugün dünyanın en büyük görsel ve mobil reklam platformlarından biri. Özellikle marka bilinirliği ve direk satış amaçlı kullanabileceğiniz potanssiyel müşteri hedeflemeli çok güçlü  reklam seçenekleri sunuyor. 

 

Projeniz hakkında bilgi verin.

Profesyonel ekibimiz insanlarla sosyalleşme ve doğru şekilde, sosyal medya pazarlama kampanyalarını yönetmek için bekliyorlar.

 Dakika gün satış döngüsü süresini azaltın.

Hemen Başvurun

Biz sizi arayalım.