İnternet Sitesi Para Kazandırır Mı?

No Comments

web_sitesi_kazandirir

İnternet sitesi bizlere para kazandırıyor mu? İnternet sitesini kurma amacınızı öncelikle belirlemeniz gerekiyor. Yani sadece para kazanmak için bir web site kuruyorsanız para kazanmak hayal ötesine geçmeyecektir sonuç olarak hüsran olabilir.

İnternet kullanıcıları bilgiye açtır aradığını bulamaz ise yapmış olduğunuz web siteyi saniyeler içinde terk ederler ve sizlere faydası olmayacaktır. İnternet sitesini kurarken içeriğinin ne olacağını iyi düşünmeniz gerekiyor örnek verecek olursak bir blog sayfası açmak ve gelen ziyaretçiyi burada tutabilmeniz gerekiyor. Para kazanma konusunda bir çok yöntem var bunlardan bir tanesi google adsense açmış olduğunuz bloğun içeriğine göre reklam yayınlamaktadır.

Google adsense ile para kazanmak o kadar kolay değil bazen başvurunuzu kabul etmiyor içeriğine çok önem veriyor. Sağlık üzerine açmış olduğunuz bir blog sitesi düşünün adsense kısa zamanda başvurunuzu onaylıyor, çünkü tıklama oranı daha yüksek oluyor.

Web site üzerinden para kazanabileceğiniz diğer bir yöntem ise satış ortaklığı bu yöntem uzun vadede işe yarayacak bir yöntem ama kalıcı sürekli ziyaretçi eksik olmayacaktır ama verdiğiniz bilgiler önemli ve doğru olmalıdır kesinlikle, satış ortaklığı sistemi hakkında bilgili olmanız gerekiyor.

Web sitenizi açmadan önce iyi bir araştırma ve hangi yolu takip etmeniz gerektiğini iyi düşünmeniz gerekir. Örneğin bir film sitesi açtınız ve satış ortaklığını yapacaksınız film sitesinde hangi ürünü satarsınız? Zayıflama ile ilgili bir ürün denediniz ve 2000 tıklama aldı ve 1 satış yaptınız sonuç hüsran oldu. Yani en önemlisi içeriğine karar vermeniz gerekiyor.

Adsense kullanarakta kazanç elde edebilirsiniz. Google adsense ile ayda $1000 kadar kazanç elde edebilirsiniz, google güvencesi ile ödemenizi rahatlıkla hesabınıza aktarabilir, web sitenizden para kazanmaya başlayabilirsiniz.

This is author biographical info, that can be used to tell more about you, your iterests, background and experience. You can change it on Admin > Users > Your Profile > Biographical Info page."

Hakkımızda

İşimiz bir WEB sitesi yapmaktan çok müşterilerimizin pazarlamasında etkinliği arttırmak. Bu yüzden biz işimizi “Pazarlamada Sıçrama Yaratmak”olarak tanımlıyoruz.

Ücretsiz teklif isteyin

Bir WEB sitesi yaptırmak , yada sitenizi yenilemek gibi bir niyetiniz varsa önce amacınızı tanımlayın. Böylece yaptıracağınız sitenin bir amacı olur , site bir işe yarar.

Diğer Yazılar