Mobile Marketing Services

Milyonlarca İşletme Google Reklam İle Yeni Müşteriler Kazanıyor. Şimdi Siz de Google'da Yerinizi Alın!

Aramalarda ilk sırada olmak, yeni müşteriler kazanarak satışlarınızı artırmak ve markanızı güçlendirmek için siz de Google Reklam verin.

 
Google Reklam

Neden Google Reklamları?

Potansiyel Müşterilere Anında Erişim

İnternette  ürün ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterileri sizinle buluşturmanın en hızlı yolu Google Reklamları. Arama yapıldığında ilk sırada çıkmak yeni müşteriler demek. 

Maliyetleriniz Kontrol Altında

Sadece tıklama başı para ödersiniz. Aramalarda reklamınıza tıklanmazsa paranız gereksiz harcanmaz. Böylece bütçenizi daha verimli kullanmış olursunuz. 

İşinize Uygun Reklam Seçenekleri

İşinize ve müşterine uygun reklam çözümleri içerir. Arama ağı , görüntülü reklam , özel ürün listeleme ve yeniden pazarlama her sektör için farklı çözümler sunar. 

ARAMA AĞI 
REKLAMLARI
YENİDEN PAZARLAMA
 REKLAMLARI
GÖRÜNTÜLÜ REKLAM AĞI REKLAMLARI
ALIŞVERİŞ  (MERCHANTCENTER) REKLAMLARI

Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Alanında Uzman Ekip

Google reklamlarında sektörel bilgiye ve kampanya yönetim tecrübesine sahibiz. Bu sayede reklamlarınız size daha fazla müşteri kazandırır. Kötü yönetilen reklam , boşa harcanan para demektir.  

Gerçek Google Paneli

Reklamlarınızı ara ekranlardan değil , gerçek Google ekranından takip edersiniz. Bu sayede Google'daki gerçek tıklamaya maliyetlerini görür, paranızı nereye harcadığınızı bilirsiniz. 

Sektörel Analiz ve Raporlama

Reklam stratejiniz sektörünüze göre belirlenir. Böylece en verimli sonuçlar alınır. Raporlarınız günlük, haftalık, aylık olarak sunulur. Kampanyanız bu bilgiler ışığında ilerler. 

Müşterilerinizi memnun ederek marka fanatikleri haline getiriyoruz. Sürdürülebilir bir büyüme için doğru analizlerle pazarlama stratejimizi devamlı güncel tutuyoruz.

Bizimle çalışmak için hemen iletişime geçin!

Hemen Başvurun

Biz sizi arayalım.