Social Media Marketing Services

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Etkili bir sosyal strateji sizin şirketinizin takipçileri ile aranızdaki sosyal varlığını korumaya ve müşteri odaklı büyümeye yardımcı olabilir.

Sosyal medya uzmanlarımız online varlığı etkili kullanmak  ve diğer tüm yönlerini sosyal medya pazarlama bağlantısı ile iş hedeflerinizi kurmak, hedef kitlenizi belirlemek ve ilgi çekici, paylaşılabilir içerik oluşturmak için hizmetinizdeyiz.

Biz marka ve hedef kitleniz için özel Sosyal Medya Pazarlama stratejileri oluşturuyoruz. Amacımız yeni müşteriler çekmek, karlılığı artırmak ve marka bilinirliğini devam ettirmektir. İsteğiniz doğrultusunda video tanıtım hizmetlerinide alırsınız.

Sosyal Medya Hizmetleri size marka, ürün veya hizmetlerin bir farkındalık artış bilgilerini paylaşma imkanı verir. Sosyal Medya Reklamcılık sonuçlarının detaylı raporlama hizmetini sunar. Sosyal Medya Pazarlamasında en popüler olmayı, Facebook, Google+, Twitter, Pinterest ve LinkedIn kullanıcıları tarafından oluşturulan içerikler belirler.

Marka İzleme

Yazılım pazarlama içinde sosyal medya araçlarını kullanarak iş itibarınızı geliştirin. Müşterileri ve potansiyel müşterileri ölçümleyerek markanızı doğru ve anlaşılır bir şekilde tanıtım ve paylaşımlarla desteklemek gerekir.

Sosyal Medya Yarışmaları

Facebook, Twitter, Pinterest... yarışmaları çok kısa bir süre içinde iş kalite trafiğinizi arttırır . Uzmanlarımız sosyal ağ platformlarında markanız için en uygun olan yarışmalarınızı belirleyecektir.

Sosyal Medya Yönetimi

Facebook, Twitter ve LinkedIn üzerinden sosyal medya uzmanları, mevcut ve potansiyel müşteriler ile iletişim kurarak web sitenize trafik artırmak ve hedef kitleyi etkileyen ilişkileri kontrol altında tutar.

Kurulum ve Özel Profil Tasarım

Sosyal medya profilleri oluşturulmuş ve kesinlikle bir rakip şirket üzerinden ilgilenen tarafların dikkatini çekecek müthiş görüntüler, fantastik grafik ve çarpıcı sayfa tasarımları ile uyarlanmıştır.

Projeniz hakkında bilgi verin.

Profesyonel ekibimiz insanlarla sosyalleşme ve doğru şekilde, sosyal medya pazarlama kampanyalarını yönetmek için bekliyorlar.

 Dakika gün satış döngüsü süresini azaltın.