Setaworks Evolution to web

Biz uzun yıllardır endüstri şirketleri için bilgi yönetimi hizmetleri üreten bir ekibiz. İşimiz bir WEB sitesi yapmaktan çok müşterilerimizin pazarlamasında etkinliği arttırmak.

Deneyimlerimizi yeni alanlarda değerlendiriyoruz. Bu alanlardan bize en heyecan vereni WEB. WEB tüm ekonomiyi baş döndürücü biçimde değiştiriyor, geliştiriyor. Biz de 2011 yılından beri yaratıcı bir ekiple, müşterilerimizin bu değişimi yakalamaları, işlerine entegre etmeleri, bu değişimden faydalanarak iş evrimlerini gerçekleştirmeleri için projeler üretiyoruz. Evrim sürüyor , ekonomi ve ticaret evriliyor.

Biz işimizi “Pazarlamada Sıçrama Yaratmak” olarak tanımlıyoruz. WEB teknolojilerinde, WEB’in sağladığı fonksiyonlara inanırız.
Özgün tasarımlara önem veririz. PMI proje yönetim metodolojilerini kullanır, ön gördüğümüz kalitede ve zamanda tamamlanmasını garanti ederiz.

Değişime birlikte ayak uydurmak ve satış başarılarınızı arttırmak için buradayız. Zamanında harekete geçmek sizi uzun süre karlı tutuyor ve lider yapıyor.

Müşterilerimizden Bazıları

İşi en iyi müşteri anlatır...

sevinoks-logo
bilgitek-logo
basatlar-logo
seypa-logo
Nosab
Sasbüd
Pres Metal
Pembe Mavi
has asansor
logokardiyo
Ben Kaçtım
etkin bilgi eğitim
inistanbul turizm
pratika_logo