Mobile Marketing Services

Google'da Reklamınızı Yayınlayalım

Müşteriler, sunduğunuz ürün veya hizmetleri Google'da aradıklarında sizi ilk sıralara çıkartıyoruz. Siteniz tıklanmadığı takdirde paranız da harcanmıyor!

Bir milyondan fazla işletme Google AdWords'ten yararlanıyor. Web sitenize yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak veya mevcut müşterilerinizin ilgi düzeyini yükseltmek gibi farklı amaçlarınız olabilir. Google AdWords sayesinde hepsi mümkün. İnternette maliyetler düşük olsa da sınırsız bütçemiz yok. Bütçeyi verimli kullanmak için strateji önemli. İyi bir strateji her zaman yüksek geri dönüş demek. Geri dönüş de mutlu müşteri.!

Neden Google AdWords?

Daha fazla müşteri

Yeni ziyaretçiler çekmek, İnternet satışlarını artırmak gibi farklı amaçlarınız olmalı.

Doğru kullanıcılar

Google'daki kullanıcılar, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tam aradıkları anda işletmenizi bulabilir.

Reklam yayınlayın

Reklamlarınızı belirli bölgelerdeki veya mağazanızdan belirlenmiş bir uzaklıkta bulunan müşterilere hedefleyin.

İnternet pazarlamaya harcanan her kuruşun hakkını en iyi veren platform. Geri dönüş gerçekten şaşırtıcı , daha da önemlisi ölçülebilir. Büyük bütçeye gerek yok , adım adım küçük bütçe ile başlayın. Kazandıkça ödeyin. Ziyaretçilerinizi proaktif yaklaşımlarla potansiyel müşterilere çeviriyoruz.

 

Yalnızca sonuçlar için ödeme yapın. Ne kadar yatırım yapacağınıza siz karar verirsiniz. Kendinize uygun bir günlük bütçeyle başlayın ve daha sonra, aldığınız sonuçlara göre bütçenizi ayarlayın. Birçok işletme en az 20 - 30 TL tutarında bir günlük bütçeyle iyi bir başlangıç yapmaktadır.

Müşterilerinizi memnun ederek marka fanatikleri haline getiriyoruz. Sürdürülebilir bir büyüme için doğru analizlerle pazarlama stratejimizi devamlı güncel tutuyoruz.

Bizimle çalışmak için hemen iletişime geçin!