Email Marketing

E-mailing Tasarımı

Müşterilerimizin kurumsal kimliklerini ön planda tutarak e-mail pazarlama kampanyaları oluşturuyoruz. Yeni müşteriler çekmek için verilen bu hizmetin verimli ve raporlanabilir olmasına önem veriyoruz.

Birçok pazarlama seçenekleri arasında, sizin hedef kitleniz ile etkin bir bağlantı sağlar ve bu nedenle size en iyi yatırım getirisini verir. Mevcut ve potansiyel müşterilere ulaşmak ve onları şirketin en son fiyatları ve haberleri konularında güncel bilgi akışını sağlar.

Hedeflenen e-posta pazarlama kampanyası marka bilinirliği ve geri dönüşümlerini iyileştirmek için hizmet vermeye devam ediyoruz.

Uzmanlarımız mümkün olan en iyi marka bilinirliğini elde etmek için araçlar , strateji , uygulama ve sonuç izlemeyi kullanırlar.
Biz e-posta pazarlama stratejisi, şablon tasarımı ve kampanya izleme ve raporlama için, veya herhangi bir yönü ile size yardımcı olmaya hazırız.

En iyi E-posta Pazarlama Stratejisi

Ekibimiz tanımlı hedef kitleleri ile çalışarak en iyi stratejileri geliştirmek için sizinle birlikte çalışarak müşterilerinize bilgi akışını sağlayacaktır.

E-posta Pazarlama Kampanyaları

Ekibimiz , tasarım, kurulum ve müşterileriniz ile iletişim için tamamen sizin satış ve karlılık menfaatlerinizi göz önünde bulundurarak e-posta pazarlama kampanyalarınızı yönetmek için hazırdır.

E-mail Şablon Tasarımı

Yenilikçi tasarımları ve uyumu karşılamak ve e-mailing pazarlama ihtiyaçlarınızı geliştirmek için çözüm önerileri sunuyoruz. Markanız ile hedef kitlenize vermek istediğiniz mesajı doğru ve anlaşılır kılıyoruz.

Takip & Raporlama

Working with our team will give you the possibility to receive granular reporting on the key aspects of your campaign such as who clicked through your email to your site, where they clicked and who converted.

Projeniz hakkında bilgi verin.

We design unique style emails with personalized content to help you sell a product, promote a cause or provide a service. We bring your message out to the masses.

Müşteri Yorumları